sobota 9. dubna 2016

Nepřipadáš si jako autíčko na dálkové ovládání?

Představme si GVKB civilizaci, ve které není žádná stimulace, každý by zde byl sám sobě soudcem a kritikem, jak by si vše každý zde udělal takové by to zde i měl, druhým by bylo jedno, jak vypadáš, co umíš, co vlastníš, co jsi dokázal, pokud bys souložil na veřejném místě, tak by to nikoho nezajímalo, nebyli by zde; zákony, regulace, morálka, daně, móda, peníze, hřbitovy, továrny, silnice, železnice, letiště, města, války, konflikty, vězení, psychiatrické nemocnice, atd.
Pro psychopaty by to byl přímo pekelný očistec, psychopati mohou zde existovat jenom díky stimulaci, bez stimulace ztrácí jejich existence zde smysl, protože zde jsou jenom nulou. Mnozí mohou namítnout, že něco takového zde nikdy nebylo, a nikdy zde ani nebude, a že je to jenom GVKB utopie, protože stimulace je pevným bodem, kolem kterého se naše sobecká konzumní civilizace točí.
Co když se ale dají lidem do hlavy GVKB čipy, mozek se převede do trvalého tvrdého spánku, a bude jenom řídit pomocí programů a informací genetické tělo, a už nebude znát to, co se děje mimo tělo, vše co se bude dít mimo tělo člověka, to bude mít na starosti GVKB čip, z lidí se stanou levná autíčka na GVKB dálkové ovládání a ekonomická stimulace, zde už nebude potřeba, robot pracuje jako robot, i bez ekonomické stimulace. Pokud výkon těla poklesne pod tvrdou GVKB normu, tak bude tělo ekologicky optimálně recyklované, a starý GVKB čip, se použije v těle člověka, který se právě narodil v GVKB civilizaci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem