pátek 15. dubna 2016

Nejhorší je srážka s kurvítkem

Za vším není žena, za vším jsou kurvítka, naše kulturní civilizace vznikla díky kurvítkům, ostatně už v Bibli se o vzniku člověka hovoří, kdy Stvořitel varoval člověka, aby mu nekradl svatá kuvítka, ale člověk jej neposlechl, a ukradl mu svatá kurvítka, a tak jej Stvořitel vyhnal z přírody do civilizace, ve které je vše založené na kurvítkách.
Na počátku zde byla jenom jednoduchá kurvítka, která nedokázala napáchat mnoho škod a problémů, člověk ale evolučně nespal, a neustále svoje kurvítka evolučně zdokonaloval, a vytvářel i veliké množství kurvítek, aby bylo možné všude mít nějaké skryté kurvítko, které umí vše zkurvit. Dohadovat se o tom, které kuvítko je správné a které je chybné, to je ztráta času, každé kurvítko je vytvořeno evolucí pro nějaký systém, a v něm má i svojí hodnotu.
Vše dospělo k tomu, že už nikdo nemá přehled o tom, co je, a co není kurvítko, kurvítek je zde už nekonečné množství, a každým okamžikem, se kurvítka evolučně podle situace evolučně mění. Člověk je už sám o sobě dokonalým evolučním kurvítkem, a tak on dokonale kurví ekosystém, pomocí výhod a jistot, které má díky vědě a technice. Podívejme se na lidi, co jsou na vrcholu mocenské globální pyramidy, tento druh lidí je už dokonale evolučně zkurvený, a tak i dokonale kurví naši konzumní civilizaci, založenou na kurvítkách.
Nejmodernějším kuvítkem systému jsou nesplatitelné dluhy, dluhy jsou dokonalým ekonomickým kurvítkem, které proměňuje subjekty a objekty v otroky nesplatitelných dluhů, dluhy to je stroj na výhody a jistoty, pro zkurvené lidi na vrcholu globální mocenské pyramidy, tyto lidi poznáte podle toho, že je chrání policie, nebo soukromé ochranky, čím větším kurvítkem zde budeš, tím větší hodnotu zde, pro tuto zkurvenou civilizaci i mít budeš.
Podívejme se na internet z pohledu kurvítek, rozčiluje vás často internet, protože je plný moderních kurvítek, podívejte se do zrcadla, a zamyslete se nad svojí evoluční minulostí, na internetu jsou jenom lidi, jako jsi ty, poznej evolučně do hloubky sebe, a poznáš lidi na internetu, v každém z nás je nekonečné množství kurvítek!
Nebude to už trvat dlouho, a programátoři konečně naprogramují GVKB umělou inteligenci, logicky musíme počítat s tím, že v GVKB umělé inteligenci budou kurvítka, najednou zjistíte, že jste nezaměstnaný díky GVKB umělé inteligenci a exekutoři z vás udělají bezdomovce.
GVKB roboti s umělou inteligencí postaví vysoké ploty, ve kterých bude elektřina s vysokým napětím, okolo GVKB měst a GVKB vesnic, už nás nebude zajímat jak dobře si žít, ale bude nás zajímat to, jak přežít tam, kde není co k jídlu, a kde není se možnost schovat před zimou a divokými zvířaty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem