středa 13. dubna 2016

Nejde v podnikání a obchodě počítat se vším

Každý je zde loutkou, kterou ovládá jeho sobecké toužení po tom se mít dobře. Ten kdo nemá informace, ten ani nechápe to, co říkají ti, co informace mají! Podívejme se statisticky na to, jaké informace lidi dostávají k dispozici ze svého okolí, zjistíme to, že 99% informací má nulovou hodnotu, a tak jsou logicky i poskytovány zadarmo.
Prostudujete mnoho knih o podnikání a obchodu, a když se potom dáte do podnikání a obchodu, tak brzo zkrachujete, jak je to možné? V drahých odborných knihách bylo 99% informací s nulovou hodnotou, to že knihy napsal nějaký odborník, není vůbec zárukou toho, že v podnikání a obchodu uspějete, podnikání a obchod je živý systém, není to mrtvý stroj, který byl násilně elitou naprogramován, a který běží mnoho století pořád stejně!
Podívejte se na to, že zde byli; revoluce, války, znárodňování, měnové reformy, inflace, regulace, embarga, dezinformace, epidemie, hladomory, záplavy, zemětřesení, diktátoři, atd. Nejde v podnikání a obchodě počítat se vším, jenom smrt je jistá, a vše ostatní je zde už velmi nejisté, optimismus je způsoben nedostatkem informací, ten kdo má dostatek informací je pesimistou a tak je připraven na to, že se stane nečekaně něco zlého.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem