sobota 9. dubna 2016

Naše strana vám nabídne dobré jisté zaměstnání

GVKB strana, nabídne všem členům výhodné jisté zaměstnání, náš politický program je jednoduchý, každý náš GVKB člen, dostane do hlavy GVKB čip, který uspí mozek a bude tělo dálkově globálně ovládat. Najednou bude mít každý k dispozici neomezené možnosti existence, mnozí mohou ale namítnout, že sice jejich genetické tělo se bude mít velmi dobře, ale že jejich sobecký mozek, z toho nic mít ale nebude, protože on bude jenom sloužit tělu, a nebude znát to, co se děje okolo těla.
Vše je obchod, ve kterém je něco za něco, násilím nebo podvodem je sice možné získat něco za nic, ale to dlouho ekonomicky nefunguje, a potom následuje jistý tvrdý trest. Všechny centrální ideologické diktatury, zde byli dočasně, a že těch velikých lidských centrálních ideologických diktatur, už zde na světě bylo veliké množství!
Podívejme se na to vědecky a technicky, mozek nemůže zvládnout existenci ve složité civilizaci, kde se vše rychle mění, mozek byl evolucí vytvořen pro existenci v přírodě, kde je vše jednoduché a přirozené, civilizace je složitá a nepřirozená, proto zde mozek neustále selhává, a následkem jsou neřešitelné ekonomické a politické problémy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem