pátek 1. dubna 2016

Mluv normálně já ti vůbec nerozumím

S příchodem civilizace do života lidí, začali lidi mluvit nenormálně, protože četli knihy a časopisy, koukali na televizi a internet, používali mobilní telefony a notebooky, atd. Přejímáme cizí slova a cizí myšlenky, aniž bychom je optimálně přeložili do normálního myšlení, normálních lidí, obzvláště lidi co mají vysokoškolské tituly na vizitce, si o sobě myslí, že ti co nemají tituly, jsou jenom ubožáci, co si nezaslouží normální dialog, ve kterém si lidi rozumí.
Ve jménu; Boha, politické strany, vlády, vítězství, revoluce, vědy, pravdy, lásky, ekonomiky, spravedlnosti, automatizace, digitalizace, centralizace, optimalizace, atd. je prosazováno násilně mnoho neotestovaných velikých změn, které lidem ekonomicky a psychicky škodí, není třeba vymýšlet to, co v přírodě je už dávno vymyšleno a otestováno.
Podívejme se na geniální vizionáře a reformátory, jak je jim systematicky ubližováno (Jan Hus), dříve bylo zvykem, že se obětovalo mnoho volů, když zde bylo něco nového, co lidem pomohlo se zde mít lépe, od té doby se velicí volové (prezidenti, předsedové strany, ministři, poslanci, senátoři, diplomati, celebrity) co mají zde moc a bohatství, bojí toho, že by mohli být obětováni Bohu, protože je zde něco, co je evolučně nové, takto vznikají zaostalé uzavřené kulturní konzumní civilizace, kde pracující lidi dosud žijí jako slepice v klecovém odchovu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují