pondělí 4. dubna 2016

Mimozemšťané by nazvali naši kulturu parazitismem

Není zde tedy nikde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, islamismus, atd. je zde jenom parazitismus, protože na vrcholu mocenské pyramidy zde vždy byli jenom parazité.
Když u nás padnul konečně socialismus tak jsme si naivně mysleli že kapitalistické národy nám pomohou s tím aby zde byl vyspělý kapitalismus velikými investicemi do moderního průmyslu, nic takového se ale nestalo kapitalisté zde investovali jenom do bank a obchodních domů aby se mohli zbavit zboží, kterého měli nadbytek a to že jsme na tom ekonomicky zle je nezajímalo, a tak jsme zase zůstali jenom ubohou banánovou republikou kde je bída a blbá nálada.
Bohaté ekonomiky postavili okolo sebe plot, aby se do nich nemohli dostat lidi z chudé ekonomiky, bohatí lidé postavili kolem svých paláců vysoké ploty, vše směřuje globálně k rozdělení na parazity a hostitele, pro parazity je zde ekonomický ráj, a pro hostitele je zde ekonomické peklo, už jenom zbývá dát lidem pod kůži identifikační čipy, abychom měli nad ekonomickými otroky digitální kontrolu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem