neděle 10. dubna 2016

Mám se stát prezidentem České republiky?

Logicky se optáte, a co mohu nabídnout občanům, aby mě zvolili za prezidenta? Nabízím všem občanům možnost emigrovat do ciziny, protože v GVKB republice už nebudou lidi, ale místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB, slovo robot vzniklo v naší republice (slovo robot vymyslel malíř Josef Čapek) a tak je jenom logické to že i zde vznikne první republika GVKB robotů.
Roboti pracují jako roboti, to je argument, proti kterému nelze nic namítnout, lidi pořád zde naříkají na to, že se zde mají ekonomicky velmi zle, svět je veliký a všude se lidi mají lépe než u nás, nejlepší bude emigrovat do Polska nebo na Slovensko, zde je podobná řeč, a není to ani daleko, dobré je i emigrovat do Číny, ekonomika zde díky modernímu průmyslu roste, proto zde u nás byl na návštěvě nedávno prezident z Číny, aby zde podepsal mnoho obchodních smluv.
Ti co by chtěli emigrovat do; Německa, Dánska, Švýcarska, Rakouska, Anglie, Švédska, Nizozemska, Francie, atd. musí počítat s tím, že tam mají už nadbytek emigrantů s tmavou pletí, co věří jenom v Islám, a že tím už o nás nebudou mít žádný zájem, protože nevěříme ve svatý Islám a věříme jenom sobecky sami v sebe, podle Bible Bůh taky vyhnal Adama a Evu z přírodního ráje do civilizace, a nikdo z lidí mu to mediálně nevyčítá. Moje stránka vám pomůže s vaším rozhodnutím, jestli mám být Českým prezidentem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují