čtvrtek 7. dubna 2016

Lež je stejný zločin jako vražda

Současnost je plná informací které lidem škodí ekonomicky a psychicky, kontrola zde selhala a nikdo nepostihuje ty, co se snaží pomocí škodlivých informací získat pro sebe; výhody, jistoty, moc, bohatství, popularitu, svatost, atd. Je třeba začít s bojem proti chybným informacím a chybným programům, které jsou složené z chybných informací.
Podívejme se třeba na; politiku, náboženství, reklamu, pohádky, atd. zde je mnoho chybných informací a je třeba očistit tyto organizace od chybných informací, podívejme se třeba na otázku zázraků a slibů, slibovat to, že Ano, bude po volbách lépe, nebo že po smrti bude věřícím v ráji lépe, je chybná dezinformace.
Lež je stejný zločin jako vražda, vražda zabije tělo a lež zabije zase psychiku, podívejme se na lidi co mají pomocí dezinformací přeprogramovaný mozek, co dělají zde za hrozné nelidské věci, někdo vezme střelnou automatickou zbraň a střílí do lidí.
Jiný si vezme na tělo výbušniny a odpálí se tam kde je mnoho lidí, další nasměruje veliká civilní letadla na veliké civilní domy plné lidí, fanatický diktátor zase rozpoutá válku, ve které zemře mnoho miliónů lidí, náboženský fanatismus, vyvolá dlouhodobé náboženské konflikty, nebo rovnou náboženské války, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem