úterý 12. dubna 2016

Láska stvořila inteligenci

Robot nemá v sobě lásku a tak není ani inteligentní, a když robot nemá v programu informace, co má dělat, tak se zablokuje, a musí přijít inteligentní majitel robota, který zablokovaného robota opraví.
Láska je následkem optimální stimulace, odstraňme z ekonomiky optimální stimulaci, a tím ekonomiku zabijeme, tam kde není optimální stimulace, tam se z lidí stávají roboti bez inteligence, a tím se systém ekonomicky a sociálně jistě brzo zhroutí!
Je třeba pochopit co je to optimální stimulace, často zde sice stimulace je ale tato stimulace není optimální a tak zde jsou problémy. Stimulace není jenom o finančním zisku, stimulace je i o psychické svobodě, k čemu je mě zisk z práce, když jsem v psychickém vězení!
Pes potřebuje jídlo i pohlazení, současný konzumní systém je postaven na tom, dát ekonomickým galejníkům trochu mizerného granulovaného jídla do plechové misky, a místo pohlazení od pána, používat tvrdé ekonomické tresty za drobné chyby.
Následkem bezcitnosti k ekonomickým galejníkům, je veliká konzumace léků na deprese, a veliká konzumace piva a cigaret. Když je situace už nezvládnutelná tak následují; revoluce, války, ekonomická emigrace, epidemie, hladomory, degenerace, přelidnění, dezinformace, zabíjení ekosystému, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují