Prohledat tento blog

sobota 2. dubna 2016

Kdo na Mostecku ukradl železniční koleje?

K vážné dopravní nehodě mohlo dojít 17.6.2008 na Mostecku. Na trati, kudy projíždějí nákladní vlaky, totiž chybělo 25 metrů kolejí. Koleje zřejmě rozebral organizovaný gang zlodějů. Pachatelé nejprve rozřezali kolejnice na dvoumetrové kusy, které potom postupně naložili do automobilu.
Na krádeži se muselo podílet více lidí. Metr kolejnice totiž váží kolem 50 až 65 kilo. Pachatelé se chtěli pro další várku kolejnic ještě vrátit. Nařezáno měli už dopředu hodně kolejí. Ve sběrnách policie zatím nic nenašla.
Kdo ukradl železniční koleje? To není podstatné, podstatné je proč lidi lžou a kradou? Podívejme se na počátek vzniku člověka, Bůh řekl, nesmíte z tohoto svatého stromu v ráji ukrást ovoce, jen odešel z dohledu, tak lidi to ovoce ukradli a sežrali, když se Bůh ohlédl a zjistil, že mu lidi ukradli ovoce, tak lidi co kradou vyhnal z ráje do konzumního očistce, kde se kradou i koleje, po kterých jezdí vlaky.
O tom jak se u nás krade, by mohla vyprávět naše policie, otisky prstů jsem nemohl bohužel sejmout, zloděj na co šáhl to i ukradl. Poslední zlodějská akce byla u nás mediálně humorná, když jeden známý politik se divil tomu, že místo značkového vína, je v kartonové krabici několik miliónů korun.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji