neděle 10. dubna 2016

Kam je dneska nejlepší emigrovat z České republiky?

Kam dneska směřují ekonomičtí emigranti z Afriky tam je i dobré emigrovat jde jednoznačně o Anglii, proč je pro emigraci z České republiky Anglie nejlepší zemí? Je to země kde mají dosud krále a královny, země které nemají už krále a královny, jsou bez klasické tradice, a stali se jenom politickým blázincem, ve kterém z vás politici dělají hlupáky a ubožáky.
Pokud by se Afrika rozhodla k tomu, že zde bude Africký král, který bude vládnout centrálně celé Africe tak by se lidem v Africe lépe ekonomicky žilo, a už by nemuseli utíkat z Afriky do světa, protože se jim v Africe žije zle.
Africký král by pod trestem smrti zakázal v Africe Islám, a jiná ubohá náboženství, místo chybných ubohých náboženství, by zde bylo jenom klasické Židovství, a tak by byl každý muž v Africe po narození obřezán jako žid, a mravní Židovské svaté desatero, by se v Africe stalo základem svatého práva, a ten kdo by s tím nesouhlasil, ten by byl zabit, jako hříšný parazit.
Mešity by se v Africe konečně zbourali, a na jejich místě by se postavili židovské synagogy. V Africe by se zavedl židovský jazyk a židovské peníze (NIS), na školách by se vyučovalo židovské náboženství, kdo by nechodil pravidelně do židovské synagogy poslouchat rabíny, ten by byl jako odpadlík od svaté víry zabit. Jinověrci co nevěří v Hospodina, by se v Africe napichovali na kůly, aby se tak všem v Africkém svatém království ukázalo, že jiné cesty zde už pro nikoho v Africe není.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem