pondělí 4. dubna 2016

Jsou v Matrixu viry?

Vládnou nám lháři a zloději co na nás sobecky parazitují, z díla je spatřen tvůrce a jejich dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, církve, školství, zdravotnictví, dopravy, stavebnictví, strojírenství, rodiny, psychiky, atd. Nebude nám líp, pokud nám budou vládnout paraziti, pokud nějaký člověk má zde ochránce co jej chrání jako politika nebo jako podnikatele tak je ten člověk parazitem!
Proč byl v USA zavražděn John Fitzgerald Kennedy? Vysvětlení je prosté, on se postavil nadnárodním nenažraným korporacím, které ovládají ekonomicky svět, nejbohatší lidé na světě se zločinecky spojili do nadnárodních korporací, a tyto mafiánské korporace, ovládají už sto let ekonomicky náš konzumní svět.
Je zde globální střet zájmů elity a pracujícího lidu, elita to jsou parazitující viry v Matrixu, a pracující lid to jsou programy v Matrixu, co zde vytvářejí hodnoty a tyto programy musí živit parazitující viry. Ryba smrdí od parazitující hlavy, pravdu odhalíme dneska jenom z utrácení peněz u; států, podniků, jedinců, atd. jenom parazit, může plýtvat penězi na luxus a zbytečnosti!
Podívejme se na drahý mobilní telefon vyrobený v Číně a prodaný v EU, výrobní cena je 2000 Kč a prodejní cena je 20 000 Kč, zisk putuje do kapes parazitů, o tom je naše konzumní civilizace, stejné je to v EU i u prodeje cigaret a tvrdého alkoholu, máme všichni v EU nesplatitelné dluhy, protože jsme okrádáni nadnárodními mafiánskými parazity. Mafiáni si stavějí veliké paláce plné luxusu, a pracující člověk bydlí na levné ubytovně, a bojí se toho, že bude nezaměstnaný.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem