úterý 12. dubna 2016

Jsi psychicky nemocný a žiješ v psychiatrické léčebně

Současná konzumní civilizace je globální psychiatrickou léčebnou, ve které žijí jenom psychicky nemocní lidé, psychiatrické národní léčebny se rozdělují na ekonomické kategorie, kdy v psychiatrických léčebnách první kategorie je velmi kvalitní léčba, a v psychiatrických léčebnách páté kategorie, je nekvalitní léčba psychicky nemocných lidí.
Je logické, že psychicky nemocní lidé, se snaží utéci z léčeben páté kategorie do léčeben první kategorie, psychiatrické léčebny první kategorie se přílivu psychicky nemocných brání, protože mají omezené kapacity.
V EU je Česká republika psychiatrickou léčebnou páté kategorie, a Švýcarsko je psychiatrickou léčebnou první kategorie, vše se zde točí kolem ekonomické stimulace, v psychiatrických léčebnách první kategorie mají psychicky nemocní lidé velikou ekonomickou stimulaci a tím jsou na tom psychicky lépe než lidé co jsou léčeni v psychiatrických léčebnách páté kategorie.
Rozdělení na kategorie u psychiatrických léčeben vychází ze školního známkování, kdy jednička je nejlepší známka, a pětka je nejhorší známka, to ví jistě u nás každý psychicky nemocný člověk.
Ubohá ekonomická stimulace, vytváří psychickou blokaci, která se většinou projevuje velikou konzumací cigaret a alkoholických nápojů, nebo slepou vírou v zázraky po volbách nebo po smrti, u nějaké ubohé svaté ideologie, která psychicky nemocným lidem, v psychiatrické nemocnici páté kategorie, vymývá dokonale psychicky mozky.
Nikdo na světě z lidí v konzumní civilizaci, už není psychicky zdravý, psychicky nemocný, zde léčí psychicky nemocné, je to začarovaný kruh, který se řeší pomocí násilí, psychicky nemocní lidé nemají už jinou možnost, než pomocí násilí řešit svojí zlou situaci, a tak páchají zbaběle sebevraždy, nebo se jako hrdinové vraždí ve válkách.
Doporučuji vám si přečíst diplomové práce, které sepsali lidi, co nám politicky vládnou, při čtení vám okamžitě dojde to, že tyto diplomové práce psali lidi, co jsou léčení v psychiatrické léčebně páté kategorie. Jde o to nevymýšlet zde teoretické ekonomické a sociální nesmysly, a jet se konečně podívat do Švýcarska, jak tam funguje ekonomicky a sociálně psychiatrická léčebna první kategorie.
Potom restartovat naši ubohou léčebnu páté kategorie, na léčebnu první kategorie. Je to veliká ostuda být jenom tranzitní zemí kde nechtějí žít cizinci, protože jsme psychiatrickou léčebnou páté kategorie a oni chtějí žít v psychiatrické léčebně první kategorie. Minimální hrubý plat je jasným ukazatelem toho o jakou kategorii psychiatrické léčebny jde.

Katalogové zařazení psychiatrických léčeben 

1 

40 001 Kč - 200 000 Kč 

2 

30 001 Kč – 40 000 Kč 

3

20 001 Kč - 30 000 Kč 

4

10 001 Kč - 20 000 Kč 

5

5 001 Kč - 10 000 Kč

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem