pátek 8. dubna 2016

Je sebevražda následkem objektivní sebekritiky?

Pokud se konzumní ubožák, objektivně kriticky podívá na svoji ubohou konzumní existenci, ve které je on jenom konzumním otrokem, který nemá už žádnou šanci změnit svojí konzumní existenci k lepšímu, tak mu musí dojít, že jenom sebevražda, je zde optimální logickou cestou k lepšímu, i u zvířat se někdy setkáváme s tím, že páchají sebevraždy, když si už neví rady, se svými velikými existenčními problémy.
Konzumní sobecký systém, pomocí salámové techniky pomalu nenápadně ubožákům ubíral výhody a jistoty, až už není co ubožákům ubírat, a tak ubožáci začali páchat mnoho sebevraždy, a nemají už zájem o to, mít zde děti do tohoto konzumního očistce. Politici se snažili být populární pomocí sociálních slibů, a následkem je sociální kultura, ve které ten kdo pracuje, musí živit tři lidi, co nepracují tak že svojí prací produkují zisk.
Mnoho lidí sice chodí do zaměstnání pracovat, ale z jejich práce zde není zisk, jde většinou o lidi, co sedí v kanceláři, a lidi co se při práci neušpiní. Jaký zisk má společnost z armády a výroby zbraní pro armádu, jaký zisk má společnost z politiků a byrokratů, a jejich chybných zákonů a chybných regulací.
Jaký zisk má společnost z lidí co profesionálně nepracují, a jenom pobírají od státu peníze, nebo mají mnoho výhod, aby nezemřeli zimou a hlady, atd. v EU statistici dospěli k tomu, že jeden člověk který prací vytváří objektivní zisk, musí živit tři lidi, co prací nevytvářejí objektivní zisk! Je potom logické, že je zde odměna za poctivou práci u nás tak malá, že je zde sebekritika, a v depresi se jako řešení nabízí logicky sebevražda.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem