pondělí 11. dubna 2016

Jde vše naprogramovat tak že to vypadá jako realita?

Je vše zde dokonalá virtuální iluze? Podívejme se na to, jak sobecký člověk systematicky škodí ekosystému, logicky by měl být už dávno ekosystém člověkem dokonale eliminován, a člověk by zde tak zemřel hlady, nic takového se ale dosud nestalo, jak je to proboha možné, že vše pořád ještě zde funguje?
Vše je zde dokonalá virtuální iluze, není zde sobecký člověk a není zde žádný vesmír a v něm malá modrá planeta kde je život, to vše je jenom virtuální iluze, která je inteligentní simulací ve velikém počítači. To že se píchnete do prstu, cítíte bolest, vidíte, jak vám teče z prstu, krev to je dokonalá virtuální iluze, skeptičtí filosofové logicky požadují vědecké důkazy o tom, že vše je zde jenom virtuální iluze.
Důkaz je jednoduchý, není zde nikde pevný systémový bod, ve světě virtuálních iluzí je vše v pohybu, a nemůžete zde nalézt jistotu, na kterou se lze jistě spolehnout! Vše je zde marnost a honba za iluzemi, každý lidský evoluční úspěch, je jenom ubohou mýdlovou bublinou, která je zde krátce, a potom zase lidem zmizí!
Jsi obrazně ubohá levná slepice v klecovém odchovu, co snáší po celý život levná vajíčka, a do malého mozku slepice se pouští dokonalé virtuální iluze, aby si ubohá slepice myslela, že je; bohem, mesiášem, papežem, guru, rabínem, prorokem, kouzelníkem, koučem, profesorem, králem, císařem, sultánem, faraonem, šlechticem, celebritou, prezidentem, diktátorem, předsedou vlády, předsedou politické strany, ministrem, senátorem, poslancem, soudcem, ředitelem, milionářem, podnikatelem, obchodníkem, bankéřem, administrátorem, programátorem, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem