pátek 15. dubna 2016

Jak to udělat abych se měl lépe?

Pokud se chceš mít lépe tak musíš být hajzlem, podívej se okolo sebe na lidi, co se zde mají lépe, lidi co se zde mají lépe, jsou hajzlové. Jak se z člověka stává veliký hajzl, co se zde má lépe než druzí?
Vše je o naladění, jsme tím na co se naladíme psychicky, naladění je otázkou vzorů které jsou nám svaté, hajzl si vybere za vzor velikého hajzla a učí se z toho jak zde tento hajzl myslel a žil, proč pracně vymýšlet něco co je zde už vymyšleno a otestováno.
Nevěřte tomu že dobře se má ten kdo není hajzl a poctivě zde slouží konzumní civilizaci, podívejme se na statistiky jak dopadají lidi co zde nejsou velikými hajzly, takový člověk je ubožákem se kterým si mohou hajzlové dělat co je napadne a většinou hajzlové udělají takovému člověku ze života očistec.
Co je to vlastně život a proč zde žijeme a pracujeme? Vše je zde evoluční experiment, v tomto experimentu uspěje to co se neustále přizpůsobuje existenční situaci, charakter a cit to v sobě hajzlové nemají, místo toho v sobě mají bezcharakternost a bezcitnost, oni se jenom přizpůsobili tomu že existují ve světě který je bezcharakterní a bezcitný.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem