neděle 17. dubna 2016

Jak mít na internetu hodnotnou stránku?

Start začíná zde kdo šetří na startu, ten nemá naději na úspěch! Na začátku budete muset vybrat název stránky a globální zařazení stránky mezi cz, nebo com. Název prodává! Špatný název stránky neprodává obsah stránky! Dobré názvy stránek nejsou volné, nebo se velmi draho prodávají! Statisticky je dokázáno to, že 99% stránek a blogů neuspěje díky špatnému názvu anebo špatnému globálnímu zařazení!
Pokud bude vaše stránka jenom pro české uživatele, musí mít i koncovku cz! Vždy budete muset hledat správný název velmi dlouho, ale radím vám, s názvem stránky nespěchejte! Název by měl být co nejkratší a měl by splňovat mnoho jednoduchých podmínek, které zaručují velikou návštěvnost! Pokud máte konečně nakoupenou správnou doménu s koncovkou cz nebo com, tak nastupuje otázka systému, na kterém stránka optimálně funguje.
Redakční systémy umožňují rychlý start stránky, ale nejsou už tak dobré jako systémy, které si od začátku sami vytvoříte, 99% soukromníků a podniků začíná s redakčními systémy a po několika letech jim dojde, že to byla veliká chyba, ale už je většinou nad jejich síly, přejít z redakčního systému, k programovému systému který si sami do základů naprogramují.
Nejlepší je použít podobenství, pro snadnější pochopení, tento princip se používá už mnoho století, s velikým úspěchem, k čemu bychom mohli přirovnat vytvoření stánky na internetu? Je to podobné výstavbě domu, stránka je virtuální dům, kde bydlí informace a programy, můžete bydlet jako ubožák v levném činžovním domě plném ubožáků, nebo bydlet jako milionář v rodinném domě se zahradou a garáží, logicky bydlení v rodinném domě je nákladnější, ale poskytuje mnohem více pohodlí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem