sobota 16. dubna 2016

Jak byl vlastně stvořen člověk?

Obrazně vše bylo stvořeno z ničeho, díky možnosti lepení a rozpouštění, vše v nás a okolo nás zde existuje díky lepení a rozpouštění, pokud je zde jakýkoli složitý problém, tak příčinou je chyba v lepení a rozpouštění. Nedostatek lidi slepuje do velikých společností, a nadbytek je zase rozpouští do malých soukromých rodin.
Z malého semena vzniká něco velikého díky programům, které mají informace jak slepovat a rozpouštět, aby se dosáhlo naprogramovaného evolučního cíle. Naše tělo a náš inteligentní mozek, to je živý systém, který vzniknul díky slepování a rozpouštění, podle správných programů co měli správné informace, jak stvořit evolučně člověka.
Ve spánku se provádí slepování a rozpouštění, které by nebylo možné realizovat v době, kdy nespíme, proto děti potřebují mnoho spánku, aby se v nich vše optimálně slepilo a rozpustilo. Pokud vás léčí specialisté v nemocnici, tak se snaží o to, aby se ve vás vše optimálně slepilo a rozpustilo.
Pokud se do člověka dostane virus nebo parazit, tak on ve vás něco slepuje a rozpouští tak, aby se on měl sobecky dobře, pokud není lidské tělo díky civilizaci zdegenerované, tak si dokáže s viry a parazity snadno rychle poradit, a tak mají viry a parazité ve vašem těle existenční smůlu.
Je to jako s odolností proti jedu u některých zvířat, kdy je nezabije jed od nepřítele, protože v jejich těle jsou pro tento případ už připravené protilátky. Profesionální řidič nemá problémy s hlukem v autě, protože on má v mozku program, který škodlivý hluk odfiltruje, stejné je to i s naším pachem, kdy necítíme svůj osobní pach, ale druzí jej už cítí.
Při velikém teple v krematoriu, se všechny evolučně slepené spoje rozpadnou a z člověka zbude jenom trochu prachu, co je to Bible, jsou to jenom slepené staré informace o tom, co bylo lidem v minulosti svaté.
Co jsou to naše státní zákony a státní regulace, které jsou nám ideologicky svaté? Je to zase jenom mnoho násilně slepených informací, o tom co mocná a bohatá elita považuje dneska za správné, protože ona si myslí pyšně to, že je inteligentním mozkem konzumní společnosti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem