středa 13. dubna 2016

Co jsi zač, že jsi tak na sebe pyšný?

Nejsi jenom obyčejný pyšný hajzl, co se naučil vše splachovat, aby se zde měl lépe než druzí. Za život jsem už poznal tisíce pyšných hajzlů, logicky jsem byl zvědavý, proč je všude tolik pyšných hajzlů, co myslí jenom na to, jak splachovat druhé do hajzlu?
Příčinou je chemie v mozku, chemie promění mozek ve stroj na úspěch, být zde úspěšný to je pro pyšné hajzly velikou drogou, podívejme se na Adolfa Hitlera, jaké obrovské škody zde tento pyšný hajzl napáchal! Je třeba konečně přistoupit ke globální každoroční kontrole lidí.
Pokud zde bude nějaký člověk chybný, tak se ekologicky recykluje, aby zde s ním už nebyli problémy, lidí je dneska na světě jako much, a za posledních padesát let se počet lidí na světě už zdvojnásobil, a došlo i k velikému nárůstu degenerace u těla a psychiky.
Neberte, si to maminko osobně, ale vaše malé dítě jsme museli utopit, protože neprošlo kontrolním systémem, a nezískalo tak potřebnou globální certifikaci. Pokud se 90% lidí díky kontrole eliminuje tak zmizí i problémy s ekonomikou a politikou, je třeba už skončit s obdobím, ve kterém byli všude pyšní hajzlové, co vymýšleli jenom kurvítka.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem