pátek 15. dubna 2016

Co je ztrátou času a peněz?

Nejlepší je se vůbec nenarodit, do tohoto ubohého světa, plného pokryteckých hajzlů, díky tomu že je zde globálně povinně zavedená sterilizace u; chybných žen, antikoncepce u chybných žen, potraty u chybných žen, atd. je třeba zničit všechny lidské pokrytecké hajzly, už v zárodku a neumožnit zdegenerovaným spermiím, aby zde mohli stvořit evolučně nového pokryteckého hajzla.
Pokryteckých hajzlů je na světě už jako much, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, psychiky, atd. Ano; plevel, parazity, viry, chyby, atd. musíme hubit už v zárodku, protože jakmile je nehubíme už v zárodku, tak potom už s nimi nic už nesvedeme!
To dítě se vám maminko, evolučně bohužel nepovedlo, tak jsme jej v krematoriu eliminovali, doporučujeme vám se zaregistrovat na sterilizaci. Rozmnožovat se má to co má hodnotu, pokud jsou rodiče evolučně hodnotní, podají si kolkovanou přihlášku k autorizaci svého dítěte a státní komise posoudí tuto přihlášku a vyhodnotí posudky znalců na; genetickou, psychickou, ekonomickou, atd. kvalitu rodičů.
Musí už konečně skončit doba, kdy se zde ubožáci mohli globálně rozmnožovat jako králíci v Austrálii. Pokud se tedy narodí rodičům dítě, které má autorizaci od státu a je zde záruka kvality, tak potom je správné se o toto dítě optimálně postarat aby z něj nevyrostl pokrytecký hajzl. Je to obrazně jako šachová partie, kde je začátek hry nejdůležitější, a nemá smysl hrát šachovou hru, ve které nám hrozí už jistá porážka.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem