středa 13. dubna 2016

Civilizace kde nejsou už žádné problémy

Není zde na světě už člověka, není už ani žádných problémů, pokud do hloubky rozebereme problémy, tak musíme konstatovat to, že zdrojem všech problémů, na této planetě je jenom pyšný a sobecký člověk. Člověka nelze změnit tak aby s ním nebyli problémy díky jeho pyšnosti a sobectví, lze ale díky moderní vědě a technice už nahradit člověka robotem s umělou inteligencí.
Není pro ekonomiku důležité, kdo fyzicky nebo psychicky pracuje, důležité je, aby vše ekonomicky optimálně fungovalo, a nebyli zde už žádné problémy, roboti pracují jako roboti, to je jasný argument pro to, abychom nahradili globálně lidi, za GVKB roboty s umělou inteligencí GVKB.
Mnozí namítnou, že roboti musí otrocky sloužit člověku, proto je přeci člověk vytvořil a naprogramoval, a nevytvořil je proto, aby jednou došlo k tomu, že zde místo lidí budou jenom GVKB roboti. Peníze elitě nesmrdí, a proto bude člověk nahrazen GVKB roboty, zisk je zde svatou prioritou, nebude to už trvat dlouho, a budeš trvale nezaměstnaný díky; optimalizaci, digitalizaci, automatizaci, transformaci, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem