pondělí 4. dubna 2016

Být normální to není normální

Přiznej se dobrovolně k tomu, že jsi blázen! Jsme zde proto, abychom tě vyléčili, z toho že jsi blázen, nebudeme tě mučit fyzicky ani psychicky, jenom tě izolujeme na samotce, kde budeš mít dost času na to, se dobrovolně přiznat k tomu, že jsi blázen.
Jde nám jenom o tvoje dobro, naše nová GVKB civilizace, je založena na tom, že se lidi globálně dobrovolně přiznají veřejně upřímně k tomu, že jsou blázni, už si nikdo zde nebude v GVKB civilizaci hrát pokrytecky na to, že on je normální.
Všude bude GVKB digitální kontrola, která odhalí pokusy si zde hrát na to, že je někdo normální, a my pomůžeme těmto lidem tím, že je vyléčíme z toho, že si myslí, že jsou normální. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, základem každé víry je pokora, a tím že se GVKB věřící přizná veřejně k tomu, že je blázen, ukazuje svojí svatou pokoru.
Podívejme se do minulosti na revoluce a války, neustále jsme si násilně ubližovali, a byli jsme vždy horší než divoká zvířata. Být bláznem se stane normálním, nazvat někoho bláznem už nebude urážkou, naopak bude urážkou nazvat někoho normálním, být normální to není normální.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem