pátek 1. dubna 2016

Bůh existuje mám i vědecký důkaz

Otec, který byl profesor teologie, mně dával pořád domácí vězení, a jelikož doma byla veliká knihovna, tak jsem doma od dětství četl knihy, abych domácí vězení nějak psychicky přežil. V knihách byla často zmínka o tom, že je zde Bůh, jsem zvědavý a tak jsem začal zjišťovat jak to je s tím Bohem.
Zjistit pravdu o Bohu bylo jako hledat jehlu v kupě sena, jedni v knihách říkali, že Bůh existuje a druzí zase říkali, že Bůh neexistuje, bylo to jako s tím vejcem a slepicí, co bylo dříve vejce nebo slepice? Jednou jsem navštívil otce na vysoké škole, když vyučoval, vystoupil jsem před žáky s otázkou, jak je to s existencí Boha?
Od té doby jsem už nesměl za otcem do školy chodit, otec zrušil konečně moje domácí vězení, abych nečetl jenom hodnotné knihy a poznal i život v Praze. Když dětství skončilo, stal jsem se profesorem teologie, otázka jak je to s tím Bohem mě pronásledovala jako stín všude dokonce i ve snech.
Potom přišel konečně důchod a já vysokou školu opustil, a najednou rána v hlavě, a já vyskočil nahý z vany, a křičel jsem, už vím jak je to s tím Bohem. Bůh je náboženský symbol, tak jako je nula matematický symbol, pokud mám na kontě v bance miliardu nul, je to stejné, jako když tam mám jednu velikou nulu! Každé náboženství je zde díky svatým symbolům, odstraňme z náboženství svaté symboly a náboženství zmizí jako pára nad hrncem.
Co byl prvotní náboženský symbol? Prvotním symbolem byla hvězda nebo planeta, proto je Bůh nad námi, a často je hvězda nebo planeta spojována s Bohem, pohled na oblohu plnou hvězd a planet je božský, a musí vést k tomu, že z hvězd a planet, se stanou božské symboly. Takže se podívejme na hvězdy a planety, pokud chceme spatřit Boha, nebo postavme vesmírné lodě, a vydejme se do vesmíru poznávat Boha.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem