čtvrtek 14. dubna 2016

Bude to pro vaše dobro

Proč život nemá smysl a tak máme deprese? Příčinou je to, že naše kulturní civilizace je postavená na nahrazování originálů za náhražky. Když neznáme pravdu tak jako náhražku použijeme lež, když nemáme schopnost odolat zimě, tak jako náhražku použijeme oblečení, když nemáme partnera na sex tak se podíváme na porno stránky, atd.
Už neřešíme to že nám není dostupný originál a automaticky se spokojíme s náhražkou, vytvořili jsme umělou civilizaci, která je ubohou umělou náhražkou, za živý originální ekosystém! Přijdete za lékařem s depresí a dostanete od něj prášky na deprese, je to přeci lékař a tak on dává nemocným léky!
Lékaře nezajímá to, proč máte deprese z toho, že existujete ve světě který je jenom umělou náhražkou za ekosystém, lékaře zajímá jenom to, aby on dělal správně to, co se ve škole naučil!
Pomocí salámové techniky je lidem nenápadně ukrajována možnost, nebýt zde jenom umělou náhražkou s nulovou hodnotou, ale být zde originálem, který má velikou hodnotu. Nebude to trvat dlouho a lidi globálně dostanou do hlavy čipy s umělou inteligencí napojené na centrální systém.
Mozek lidí už nebude znát originální realitu, ve které tělo žije, realitu budou znát jenom GVKB čipy, z lidí se tak stanou obrazně jenom slepice v klecovém odchovu (Matrix), které budou mít digitální GVKB sny o tom, jak žijí v konzumním ráji, kde se mají božsky.
Bude to pro vaše dobro, nebudete už mít problémy s politikou a ekonomikou, na problémy zde bude GVKB systém a pokud vaše tělo nebude už dobře fungovat, tak se vaše nemocné tělo, optimálně automaticky ekologicky recykluje na potravinový substrát.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem