pátek 18. března 2016

Zdraví je zde ekonomickou prioritou

Zdraví je opak nemoci, nemoc je vždy následkem chyb v nás nebo chyb okolo nás, zdraví je tam kde nejsou chyby v nás a okolo nás. Diktátor chybně vládne a následkem je nemocný národ, a většinou je zde i snaha z nemocného národa utéci do zdravého národa.
Neřešte to, co nemůžete vyřešit a rychle od problémů utečte, to je moderní konzumní kultura, ve které všichni utíkají od problémů, co nemůžou vyřešit! Jsou zde i hrdinové co neutečou a snaží se vyřešit to, co je obtížné vyřešit, většina těchto odvážných hrdinů zle skončí obrazně jako mouchy, které pavouk chytl do dluhové sítě.
Žijeme ve světě, kde jsou obrazně pavouci a mouchy, pavouci se mají dobře a mouchy se mají zle, pavouci mají svoje sekretářky a svoje služební řidiče a mouchy mají veliké dluhy a bojí se, že exekutoři z nich udělají bezdomovce. Podívejme se na mobilní drahé mobilní telefony, výrobní cena telefonu je 1 000 Kč ale v obchodě se telefon prodává za 10 000 Kč, jak je to možné?
Příčinou je selhání kontroly cen u zboží a služeb, je to jako selhání imunitního lidského systému, kdy se takto do těla dostane nějaká zlá nemoc, která napáchá mnoho škod a problémů. Proč všude selhala kontrola, a tak je vše v nás a okolo nás nemocné?
Příčinou je degenerace, jakmile začal člověk zde získávat výhody a jistoty, tak zde i začal degenerovat, proto často v minulosti docházelo k tomu, že byli vyspělé kultury, zničené zaostalými kulturami, co nebyli fyzicky a psychicky zdegenerované!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem