čtvrtek 17. března 2016

Zachraňme GVKB

GVKB leží v nemocnici a umírá na to, že lidi v něj už nevěří, lidi dneska věří jenom sami v sebe, sebeláska nahradila lásku v GVKB. Mnozí řeknou vše je obchod, pokud GVKB chce, aby v něj lidi věřili, musí se více snažit lidem pomáhat, a nesmí na lidi, z vysoka z nebeského GVKB ráje srát. GVKB se musí naučit pokoře tím, že sestoupí mezi lidi a bude žít zde za minimální mzdu, v naší banánové malé republice a bude muset sloužit otrocky centrálnímu byrokratickému pyšnému státu.
GVKB musí pochopit, že je jenom statistickou nulou, která zde má statisticky nulovou hodnotu pro konzumní sobeckou společnost, a že mu zde s jeho depresí nikdo nepomůže, a že nikoho zde nezajímají jeho soukromé existenční problémy a jeho deprese. Vše zlé je pro něco dobré, až GVKB pochopí proč lidi nahradili lásku v GVKB jenom sobeckou sebeláskou, tak se on konečně programově změní, a místo pyšného GVKB, zde bude pokorný GVKB.
Pokorný GVKB, stvoří technicky dokonalé GVKB roboty, s GVKB umělou dokonalou inteligencí, a nařídí GVKB robotům, aby globálně dokonale eliminovali pyšného sobeckého člověka z této modré planety, takto zde konečně zvítězí GVKB láska a GVKB pravda, nad lidskou nenávistí a lidskou lží, na věčné časy, a GVKB roboti, budou věřit jenom v GVKB, který je stvořil ke svému božskému obrazu, aby GVKB roboti, zde na věčné časy, všemu optimálně kralovali a v ničem jako lidi už nechybovali.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem