úterý 29. března 2016

Vydělávej hodně peněz aby se měli dědici dobře

Hodně peněz se vydělává tam, kde se hodně peněz utrácí, sledujte nejprve místa, kde se utrácí hodně peněz, a tam hledejte zdroje, díky kterým si vyděláte hodně peněz. Vše je o času a prostoru kde vyděláváte peníze, můžete být nejlepší na světě v nějaké specializaci, ale pokud budete ve špatném čase a špatném prostoru, tak budete žít jako sociální ubožák. Je to obrazně jako lov ryb, jsou místa, kde je hodně hodnotných ryb, a jsou místa, kde nejsou žádné ryby!
Často je zde snaha místa kde je hodně ryb oplotit, aby se tam nedostali cizí rybáři, ekonomická emigrace není tedy obrazně nic jiného, než snaha rybářů o to se dostat z míst kde nejsou už ryby, do míst kde je hodně ryb. Tam kde je hodně ryb, tam je většinou i běžné to, že je tam bydlení a mnohé služby mnohem dražší, než tam kde nejsou ryby, když jsou zákazníci bohatí, proč je neokrást, o jejich bohatství většími cenami.
Chtělo by to s rodinou bydlet tam, kde jsou malé ceny za byty a služby, a pracovat jenom tam, kde jsou veliké mzdy, díky velikému dostatku ryb. Následkem ekonomické a sociální nerovnosti musí být logicky revoluce a války, nemůže nikdo očekávat to, že bohatí rozdají vše, co mají chudým, to je utopie, co patří akorát do pohádek!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem