čtvrtek 17. března 2016

Vše je tom jak je člověk vychovaný a psychicky naladěný

Proč vymýšlíme draho, to co je ve světě dávno vymyšlené? Setkávám se, s tímto problém už velmi dlouho, pokud jsem někomu řekl, podívej, ve světě je to už vymyšlené, proč to draho vymýšlíš, koukal na mě ten pyšný hloupý člověk, co měl vysokou školu, jako tele na nová vrata, většinou jsem se setkal se sprostou drzou odpovědí. Logiky se časem vždy ukázalo, že jsem měl pravdu, ale ten hlupák nebyl za svoje chyby potrestán, tento problém je u nás přímo klasikou a to v; politice, byrokracii, podnikání, obchodě, dopravě, školství, vědě, technice, programování, atd.
Lidově se tomuto problému u nás říká srážka s blbcem, škoda že nemůžeme naše pyšné blbce exportovat do světa, aby vyspělý svět konečně poznal konečně, že jsme národem, kde je mnoho pyšných blbců, co mají vysokou školu, z díla je spatřen tvůrce, podívejme se třeba na naše dálnice, stavíme je draho a nekvalitně, samozřejmě že nikdo není za to u nás nikdy potrestán!
Vše je tom jak je člověk vychovaný a psychicky naladěný, není ten, co by se zavděčil všem. Sešel jsem se s vedoucími pracovníky ze společnosti Google, a povídali jsme i o tom proč u nás lidi hodně používají chybný vyhledávač Seznam, a emaily u Seznamu? Prý za to může veliká konzumace alkoholu a cigaret, drogy lidem v naší republice zničili schopnost používat inteligenci a rozum, jsme prý zaostalým národem, který je pořád nadrogovaný, a tak je i chudý ekonomicky a psychicky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují