čtvrtek 31. března 2016

Vše jde naprogramovat a automatizovat

Mnoho profesionálů si naivně myslí, že za deset let budou mít ještě zaměstnání ve svojí specializaci, hnutí udělej si to profesionálně sám, je novou nemocí naší konzumní kultury, je zde obrazně použitá nenápadná salámová metoda, která neustále ukrajuje z výhod a jistot které mají profesionálové. 
Proč platit drahého profesionála, který bude fotografovat svatbu, když to pro mě zadarmo rád udělá někdo, kdo je mě blízký, a kvalita bude stejná, jako by to dělal profesionál.
Proč chodit do školy, když je zde internet a díky internetu se mohu naučit tomu, co mě zajímá, jak jde o veliké peníze, které se získají pomocí toho, že se ušetří drahá práce profesionálů, tak není překážka, kterou by vynalézavost lidí jistě časem zdolala!
Vše jde naprogramovat a automatizovat, běžte se podívat do moderních továren a moderních počítačových center, ono je lepší jednou na vlastní oči spatřit, než o tom mnohokráte slyšet!
Představte si hromadnou dopravu ve městě, bez profesionálních řidičů; autobusy, tramvaje, metro, taxíky, atd. to vše bude řízené umělou inteligencí, stejně dopadnou i úředníci v kanceláři zde místo nich bude taky umělá inteligence, dojde i na zubaře, a stroj s umělou inteligencí, se postará o vaše nemocné zuby.
Pracovní úřady se zruší, protože práce už zde pro nikoho v EU nebude, všude budou jenom stroje s umělou inteligencí, a člověk se logicky rekvalifikuje na lovce, a začne v přírodě lovit oštěpem vše, co je možné jíst, aby nezemřel hlady.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem