úterý 29. března 2016

Vše bude pokračovat i bez vás

Takže začneme počítat výdaje peněz a času, a zisk peněz a času, pokud nebudeme počítat správně neustále výdaje a zisky, tak se z nás brzo stanou díky exekutorům bezdomovci! Nestačí jenom počítat peníze, musíme počítat i čas, protože i čas má velikou hodnotu! Ten kdo umí dobře hospodařit s penězi a časem ten se zde má dobře!
Nejběžnější chybou je myslet jenom na peníze, a nemyslet na náš čas, k čemu vám budou peníze, když už nebudete mít čas si peníze užívat, stejně tak lze říci, k čemu vám bude mnoho volného času, když nebudete mít na nic peníze. Věřte jistě tomu, že 100% práce za vás mohou udělat profesionálně cizí lidé, a budou ještě rádi, za to, že mají díky vám jisté výhodné zaměstnání, dokonale rozděluj a dokonale kraluj, o tom je úspěšné podnikání a obchodování!
Pokud se nenaučíte 100% rozdělování práce, tak aby na vás už žádná práce už nikdy a nikde nezbyla, tak nikdy nebudete úspěšným podnikatelem a obchodníkem, a budete jenom ubohým otrokem svého podnikání a obchodování. Úspěšný obchodník nebo podnikatel, jenom pyšně reprezentuje podnik nebo organizaci, a nikdy on fyzicky a psychicky nepracuje.
Podívejte se na sekty a církve, zde ti co jsou na vrcholu, jenom pyšně reprezentují, a nikdy nepracují fyzicky a psychicky, na veškerou práci mají drahé profesionály, co vše za ně profesionálně udělají. Profesionální práce pro cizí lidi, je poslední zoufalý pokus, jak si zde vydělat těžkou dřinou, trochu peněz a získat trochu času.
Podívejte se na to tak, když budete těžce nemocní, tak vás všude někdo zastoupí, a vše bude pokračovat i bez vás! Pamatujete si jedno důležité pravidlo, osobně se musíte jistě dostavit jenom na svůj vlastní pohřeb, jako studená mrtvola, pokud nejste studenou mrtvolou, může vás všude někdo zastupovat jako; král, císař, vůdce, sultán, šlechtic, prezident, generál, byrokrat, advokát, agent, diplomat, ředitel, celebrita, prorok, mesiáš, rabín, guru, papež, atd.
Nikdy nic nepodepisujte, vše za vás může někdo profesionálně podepsat, i podepisování smlouvy je profesionální práce, a vy jenom reprezentujete, a nemůžete se zdržovat jakoukoli ubohou odpovědnou prací! Když budete při reprezentování mediálně mluvit, tak mluvte zásadně tak, že vám nebude nikdo z posluchačů rozumět, když vám nebudou lidi rozumět, nebudou vás ani už mediálně kritizovat!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem