Prohledat tento blog

středa 30. března 2016

Vládnou nám vandalové?

Z díla se pozná, kdo je a kdo není vandal, to je jednoduché, jaké je dílo těch, co nám zde vládnou? Dílem těch, co mám zde, pyšně sobecky vládnou, je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, vědy, školství, rodiny, psychiky, atd. vandalové používání k vládnutí násilí fyzické a psychické.
Ten kdo se jim drze postaví, jistě neunikne trestu, a skončí jako; bezdomovec, vězeň ve státním vězení, blázen v blázinci, mrtvola v krematoriu, atd. peníze vládě nesmrdí a tak došlo k tomu, že nám vládnou vandalové, problémem je to, že není už možnost někam před vládnoucími vandaly utéci, protože všude kde existují daně, tam i vládnou vandalové.
Podívejme se na upálení reformátora Jana Husa, jako na ideologické vandalství, od svatých vandalů z Vatikánu, co zde hlásali to, že láska a pravda, zde zvítězí nad nenávistí a lží. Je třeba konečně vyrobit GVKB policejní roboty co eliminují globálně všechny vandaly, vše bude globálně digitálně sledováno v reálném čase.
GVKB policejní roboti budou likvidovat vandaly a nebudou dělat rozdíly mezi tím, jestli je vandal prezidentem co má imunitu, nebo je on jenom ubohým sociálním parazitem. Vandalové schválí nový zákon, který umožňuje ekonomické vandalství, a GVKB policejní roboti, za hodinu pozatýkají všechny politické vandaly, a převezou je v poutech do obvodního krematoria, kde bude rychle ukončeno na věčné časy, jejich ekonomické vandalství.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji