čtvrtek 31. března 2016

Víte jak psát optimální komentáře?

Napsali jste dlouhý komentář, a administrátor jej neschválil ke zveřejnění, a potom jej smazal, navíc vám ještě zablokoval programově přístup na stránku nebo fórum, příčinou je to, že neumíte psát optimální komentáře! Představte si, že máte vlastní blog a jako administrátor schvalujete komentáře.
Někdo vám napíše komentář, který hodnotu vašeho blogu snižuje hrubými a sprostými slovy, nebo nevhodnými odkazy, a tak ten komentář neschválíte, a zablokujete tomu hlupákovi, přístup na váš blog. Vše v nás a okolo nás má svoje pevné hranice, které se nesmí násilně překročit, ten kdo násilně překračuje hranice, musí počítat s přísným potrestáním od toho, kdo hranice hlídá.
Na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty, pokorný altruismus je základem pro psaní optimálního komentáře, nejprve poukážete na to, že jste hlupák a ubožák, který ničemu v sobě a okolo sebe nerozumí, a potom pochválíte geniální článek, který vám pomohl poznat to, jaký jste byl dosud hlupák a ubožák. Vašemu nadřízenému taky neřeknete to, že je on hloupý ubožák, protože víte jistě, že by vás on za to okamžitě vyhodil, z vašeho ubohého zaměstnání.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem