úterý 1. března 2016

Víš proč máš deprese?

Máš deprese protože jsi podepsal smlouvu s očistcem vlastní krví, jakmile začne člověk být pyšným pokrytcem, tak v tom okamžiku on podepsal smlouvu s očistcem, pyšné pokrytectví je jako síť, do které se chytají ryby co jsou hloupé. Podívejme se na; pohádky, mytologie, legendy, pověry, rituály, fetiše, sekty, náboženství, filosofii, reklamu, politiku, atd. všude se setkáte s pyšným pokrytectvím, z lidí se stali jenom loutky, které ovládá pyšné pokrytectví. Vše je jenom o příčině a následku, pokud světu dáváš pyšné pokrytectví, musíš počítat s tím že svět je jako zrcadlo.
Většinou každý tvrdí že dobrota je žebrota, a já nechci být žebrákem, já chci být úspěšný, a mít se dobře. Jste všichni obrazně jako spermie, co vyrazili k vajíčku, a najednou zjistili to, že jsou v prdeli, a že zde žádné vajíčko není. Narodili jste se do ubohého světa, který je velikou konzumní prdelí, a zde nejsou žádná samičí vajíčka, díky kterým by zde byla možnost splnit svoje evoluční poslání. Jak došlo k tomu, že se tento lidský svět stal velikou prdelí? Příčinou je přelidnění, a následkem přelidnění byla degenerace.
Pokud je veliká úroda brambor, tak mají brambory malou hodnotu, a stejné je to i s lidmi, bída je tam, kde je veliké přelidnění, následkem byli vždy války nebo epidemie, pokud zde nejsou dlouho války a epidemie, tak následkem je nulová hodnota člověka, a podle toho se s lidmi potom i zachází. Drogy nebo náboženství, jsou jenom ubohou náhražkou na vaše deprese, jediným lékem je být zde úspěšným, ale to není možné, protože je společnost systémově všude uzavřená.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem