sobota 19. března 2016

Virtuální iluze ráje pro čerty v pekle

Ten druhý je nám peklem, protože nejvíce on myslí na to, jak by on mohl na nás sobecky parazitovat, proč nedat mozku iluzi toho, že může na druhých sobecky parazitovat, a tak by mozek žil v psychickém ráji. Vše je zde dneska o náhražkách, místo drahých přírodních originálů, si kupujeme levné průmyslové náhražky.
Je jenom logické to, že zajistíme pro mozek pomocí inteligentního GVKB čipu náhražku přirozené reality, a tak bude mozek konečně psychicky spokojený a šťastný, ve virtuální umělé GVKB realitě, bude sobecký mozek moci být zlým diktátorem, který si podrobil celý konzumní svět, a čerti jsou jenom jeho otroci, které on snadno ovládá pomocí pekelného násilí.
Podívejme se statisticky na moderní digitální hry, a zjistíme to, že čerti chtějí být diktátory v pekle, protože v realitě jsou jenom ekonomickými otroky konzumního pekla a konzumní společnosti. Moderní digitální čert, bude takto pracovat těžce fyzicky, jako ubohý nahý a hladový otrok konzumního pekelného systému, ale mozek čerta bude žít v iluzi toho, že je on diktátorem, který si žije v ekonomickém ráji.
Je to na sobecké pyšné čerty dokonalý pekelný podraz, ale peníze přeci v konzumním pekle nikomu nesmrdí, důležité je, že takováto pekelná digitální civilizace, bude bez problémů fungovat na věčné časy, už zde nebudou s čerty problémy, a nebudou se muset vyrábět pro čerty drogy a zbraně, čerti budou psychicky šťastní, a dosáhnou konečně stavu trvalé nirvány jako Buddha.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem