pondělí 7. března 2016

Velikost kapitálu je základem ekonomického úspěchu

Nevěřte na pohádky o tom, jak se z bezdomovce stal milionář, velikost kapitálu je základem ekonomického úspěchu, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, bez peněz do podnikání a obchodu nelez! Peníze se stali prioritou kolem které se točí konzumní civilizace, zaměstnavatel neustále ekonomicky vyhodnocuje svoje zaměstnance a vyhazuje zaměstnance, co mu přinášejí malý zisk.
Pracujete pomalu a chybujete, máte výpověď ve zkušební době, já nejsem sociálním ústavem pro ubožáky. Pokud bychom státní zaměstnance kontrolovali a vyhazovali jako zaměstnance ve velikém obchodním prodejním centru, tak by k provozu státu stačilo jenom 10 % zaměstnanců a 90% zbytečných chybných zaměstnanců by dostalo výpověď.
Pro genetické ubožáky je státní zaměstnání, poslední existenční možností, a výpověď u nich znamená to, že se z nich stanou brzo bezdomovci. Je zde třeba v tisku a na internetu inzerát, přijmeme pro stavební firmu instalatéra za plat 10 000 Kč hrubého.
Pokud se nikdo nepřihlásí, musí přijít nový inzerát, ve kterém se nabídne instalatérovi 20 000 Kč hrubého. To je základ, který musí lidi pochopit, že jsou ubohé mzdy, na které nesmí nikdy profesionál přistoupit! Představme si inzerát, přijmeme ředitele banky za plat 30 000 Kč, myslíte, že by se na takový inzerát někdo, kdo už dělal ředitele banky přihlásil?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem