Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

čtvrtek 3. března 2016

Vaše konkurence nikdy nespí

Každá mocná a bohatá lidská ideologie je zde dočasně, svět nebyl nikdy ideální, a nikdy ani ideální nebude, nevěřte jako malé děti na to, že láska vyhraje nad nenávistí, a pravda vyhraje nad lží, naučte se vnímat život objektivně protože jste už díky samostatnosti dospělí. Co je to veliká ideologie, která z lidí dělá ubohé idioty?
Ideologie je stroj na přeprogramování mozku naivním lidem, mnohdy se vysoká míra přeprogramování mozku stane pro konzumní evoluci nebezpečnou, a tak je násilím tato fanatická ideologie eliminována. Každá ideologie má nějaký kult který miluje, v současnosti nejrozšířenějším kultem jsou svaté systémy jako je; Bible, Korán, politické programy, vědecké programy, kult osobnosti, kult kariérismu, atd.
Žijeme v řece událostí, to co včera bylo správné to je dneska chybné, jenom smrt je zde jistá, o tom nikdo nepochybuje! Obrazně se dneska stali z lidí jenom spermie, které zjistili že zde žádné samičí vajíčko není, protože jsou existenčně v prdeli.
Učiň dobrý skutek a budeš za to brzo potrestán, ze všech stran je snaha vás donutit k tomu že budete dělat dobré skutky. Když jste ale na dně a zjistíte že jste existenčně v prdeli, tak nepočítejte s tím, že lidi okolo vás udělají dobré skutky, a tak se z bezdomovce stane milionář. Objektivně je zde existenčně úspěšný ten, kdo dělá jenom zlé skutky, jako diktátor nebo ředitel, život je soutěž a boj o výhody a jistoty, pamatujte na to že vaše konkurence nikdy nespí!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují