pátek 18. března 2016

Už brzo bude místo lidí pracovat jenom umělá inteligence a roboti

Jako nový EU prezident zavádím v EU základní nepodmíněný příjem 60 000 Kč (2 222 EUR) od 6 let do smrti, mnozí řeknou a kde na to každý zadlužený stát v EU proboha vezme peníze? Každý stát v EU vše znárodní a nikdo nebude v EU moci cokoli vlastnit, EU bude zde jediným možným zaměstnavatelem, lidi nebudou moci v EU vlastnit; byty, domy, auta, pozemky, autorská práva, akcie, zlato, starožitnosti, atd. už zde nebude vyvádění peněz z EU do ciziny, skončí v EU období korupce a tunelování. Mnozí řeknou, a když bude mít každý v EU tak vysoký základní nepodmíněný příjem, tak většina lidí nebude mít už chuť chodit do zaměstnání, a kdo bude v EU pracovat?
Pracovat bude EU umělá inteligence a EU roboti, podívejme se do nových továren, a zjistíte, že zde pracuje velmi málo lidí, na vše zde jsou stroje a roboti, takový průměrný moderní stroj v továrně může nahradit bez problémů práci deseti lidí, s minimálními ekonomickými náklady, a zisk půjde na základní nepodmíněný příjem 60 000 Kč. Mnozí pesimisté řeknou, ale je mnoho náročných povolání, které musí vykonávat jenom člověk s vysokým vzděláním, a EU roboti zde nemohou člověka nahradit. To je stejné tvrzení jako to, že je země placatá, a že země nemůže být kulatá, jsou prostě věci, ve které všichni naivně slepě jako volové věříme, a naše svatá víra nám blokuje možnost evoluční změny našeho myšlení.
Už brzo práce pro lidi v EU už pro nikoho nebude! Každý bude mít doma EU robota, který uklidí byt, nakoupí, vyvenčí psa, uvaří jídlo, umyje nádobí, zalije květiny, vypere a vyžehlí prádlo, opraví vše co se v bytě porouchá, atd. EU roboti budou i soukromě podnikat, a tak spatříte robota, který je levným poslíčkem, a on doručuje rychle na jízdním horském kole balíky po městě, robot bude umývat veliká okna, u velikých kanceláří, robot bude prodávat zmrzlinu, atd. Lidi budou závislí na virtuálním globálním světě, internet bude nahrazen virtuální globální realitou, která bude vypadat jako skutečná realita, vše bude o sdílení informací a programů, budeme existovat psychicky v EU Matrixu a o konzumní realitu se budou profesionálně starat jenom EU roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem