úterý 8. března 2016

Ušetřené peníze nikomu nesmrdí

Přichází nová doba, ve které se nesmí něco zastavit a musí se to opravit za chodu, jakmile se něco zastaví tak se tím začnou způsobovat problémy, ideální je přepnutí na záložní systém, ale toto řešení nelze použít všude. Taková oprava za chodu je velmi náročná a riziková, podívejme se do reality abychom vše lépe pochopili z blízka, v současnosti je problémem vadný člověk v civilizaci.
Snahy o to nahradit vadného člověka za člověka který není vadný se ukázali jako naivní a marné, jedinou možností je nahradit vadného člověka za inteligentního robota z duralu a umělých hmot. Moderní průmysl a moderní obchod, už začíná nahrazovat vadné lidi, za inteligentní roboty tam kde se to ekonomicky vyplatí, v současnosti je zavádění digitalizace a robotizace velmi drahou a složitou záležitostí, podobné to bylo v minulosti i se zaváděním železniční dopravy.
Mnoho vadných lidí co zde má nadprůměrné mzdy, nebo nadprůměrné ekonomické zdroje, si naivně myslí že je jejich budoucnost zde jistá, pravím vám jenom změny zde jsou jisté, vše ostatní je zde nejisté! Podívejme se třeba na politiky, zde by šlo vše naprogramovat, chceš ovlivňovat penězi politiku, tak pošli na nějaký politickou stranu peníze, a zadej svoje požadavky.
Čím více pošleš peněz, tím větší je šance prosadit tvoje sobecké změny u; ekonomiky, zákonů, regulací, dotací, atd. místo zkorumpovaných starých líných EU politiků, by zde byl politický EU program umělé inteligence, podobně by logicky dopadla i státní nefungující byrokracie, je třeba škrtat v EU mzdové náklady kde se dá, ušetřené peníze nikomu v EU nesmrdí. Dlouhodobě nezaměstnaní by se letecky posílali na Sibiř do pracovnách táborů EU.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem