středa 23. března 2016

Úkolová práce eliminuje hlupáky a lenochy

Proč se rozčilovat s nekvalitními zaměsnanci, když je možné jim pomocí úkolové práce udělat ze zaměsnání očistec, a nekvalitní zaměsnanci rádi odejdou jinam, nebo se z nich stanou díky exekutorům bezdomovci. Podívejme se na slepice v klecovém odchovu, slepice která snese málo vajec, je eliminovaná a na její místo nastoupí do klece slepice co snese hodně vajec.
Mnozí mohou tvrdit že jejich práci nelze úkolovat a že musí být placení v časové mzdě, když se mnoho dlouho chce, vždy se najde nějaký způsob jak časovou práci úkolovat. Většinou se s úkolováním setkáváme u lidí co zde mají malé platy, je třeba začí s úkolováním i u lidí co mají zde svojí sekretářku a svého služebního řidiče, každý je dneska nahraditelný někým kdo bude lepší!
Zaměsnání musí být obrazně jako sportovní běh na dlouhou vzdálenost, a ten kdo poběží v zaměsnání pomalu, ten dostane ubohý plat ze kterého nelze už normálně existovat. Představme si lékaře který pracuje v úkolové práci, přijde do ordinace starý ředitel a lékař mu dá poukaz do krematoria, protože nemá čas se zdržovat se starým věčně nemocným ubožákem.
Aby vše proběhlo rychle bez komplikací, tak zdravotní personál sanitkou přepraví ředitele do krematoria, a zde dá řediteli injekci, která rychle ukončí jeho trápení, v tomto konzumním světě, kde je hlavní prioriotou, škrtání zbytečných nákladů. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem