pondělí 21. března 2016

Ty se musíš změnit díky pravdě a lásce

Jsi psychicky narušený jedinec. Jakýkoli kontakt s tebou je nebezpečný a jakékoli komentování tvých duševních výtvorů, druhé může dovést k drogám nebo do blázince. Chceš druhé svými výtvory zachránit, ale maximálně druhé rozčiluješ. Mě osobně to nutí tobě přemýšlet, jako o lidském ideologickém inteligentním viru. Jsi závislý na tom, co ti dělá dobře a tak od narození škodolibě bezcitně ubližuješ cizím lidem.
Jestli se chceš změnit, tak začni nejprve tím, že každý měsíc na kole ujedeš tisíc kilometrů a nebudeš pít a jíst to co není podle doktorů správné. Alkohol, cigarety, kafe, prášky na nervy, to vše přestaneš konzumovat a nahradíš to optimistickou sebevědomou meditací.
Já jsem dokonalý a vše je k dobru. Životní mlýny melou pomalu, ale velmi kvalitně, dnes máš díky mě šanci uniknout z centrálního očistce, do decentralizovaného ráje, ve kterém budeš svobodný a šťastný. Nechtěj změnit druhé, ale chtěj změnit jenom sebe, chyba je jenom v tobě, ty jsi psychicky narušený jedinec se sklony k depresi.
Podívej se na kočku, jak ona žije šťastně díky svojí přirozenosti, ona nemyslí pořád na to, co nemá a tak se ničím nesouží a po cizím netouží. Ideologové se snaží násilím a zákony změnit společnost, ale to je přeci absolutní nesmysl, ty se musíš změnit díky pravdě a lásce, a potom se změní společnost.
To že zde máš nějakou společenskou funkci, ještě neznamená, že jsi normální, normalita myšlení je spojená s přirozeností, kdy jsme tím, čím jsme a nehrajeme si na něco, co nejsme. Vyzpovídej se před zrcadlem, a já ti ukážu cestu ke štěstí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem