úterý 29. března 2016

To je přísně tajná informace

Tam kde jsou paraziti a hostitelé tam jsou logicky i přísně tajné informace, přeci parazit neprozradí hostiteli informace o tom, jak by se on mohl bránit tomu, že na něm parazit sobecky parazituje. Podívejme se na klasickou snahu o neplacení vysokých daní, pomocí daňových rájů a pomocí profesionálních daňových podvodů, zloděj zde honí takto zloděje a lhář zde honí lháře, je to soutěž a boj kde peníze nesmrdí a každý křičí, že má málo peněz.
Stát zase používá tisknutí nekrytých peněz, a když inflace má za následek krizi, tak se to řeší revolucí nebo válkou! To je málo peněz, já chci více peněz, to křičí sobečtí a pyšní lidé, následkem je kastovně a třídně ekonomicky a mocensky uzavřená kulturní civilizace, ve které existují přísně tajné informace! Podívejme se třeba na profesionální tunelování státní a podnikové ekonomiky a profesionální korupci, nebo se podívejme do rodiny, kde existuje nevěra, a tím zde jsou taky přísně tajné informace.
Pokud bychom měli všechny tajné informace o lidech, co chtějí být námi ve volbách zvolení na vysoké funkce, tak by se museli demokratické volby okamžitě globálně zakázat, protože bychom nikdy nikde už nezvolili za svoje mocné zástupce, kariéristické lháře a zloděje. Vše je zde kariéristické divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, z dálky může čert vypadat jako anděl a proto je nemožné, získat tajné informace o lidech, co zde mají imunitu!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem