pátek 18. března 2016

Tisknutí nekrytých peněz v EU a USA

Příležitost umožňuje chybování, pokud je někdo v existenční situaci kde nemá příležitost chybovat, tak on ani nechybuje! Jak vzniká příležitost k tisknutí nekrytých peněz, kdy následkem je krize u ekonomiky a politiky. Tato příležitost vzniká díky centralizaci, pokud by zde byla dokonalá decentralizace, a každé město na světě, by mělo svoje vlastní peníze, tak by zde nebyla už příležitost k velikému tisknutí nekrytých peněz, protože malé množství peněz ve městě, je možné udržet pod veřejnou kontrolou.
Čím větší je národ nebo organizace, tím větší je zde i snaha o porušování; zákonů, regulací, morálky, logiky, ekonomiky, atd. lidi si umí chytře zdůvodnit svoje chyby pomocí dezinformací. Vypadá to z dálky jako drahý šperk, ale z blízka poznáme, že to je jenom napodobenina šperku, s nulovou hodnotou, žijeme ve světě postaveném na povrchnosti, kdy čerti z dálky vypadají jako andělé.
Můžete jít k volbám si vybrat čerty, co vás budou v konzumním pekle mocensky zastupovat, v politice a podnikání anděly nenajdete! Z utrácení peněz a času poznáme kdo je zde čertem a kdo je zde andělem, andělé mají dluhy a žijí jako ubožáci, čerti mají miliony a žijí si jako milionáři, co je zde dovoleno čertům, to je už zakázáno andělům.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem