sobota 12. března 2016

Telefonujete během sexuálního styku

Jsou chyby příčinou všech problémů? Život je obrazně jako digitální klasická hra Tetris, tato hra je zde už 30 let! Nechybujete postoupíte do další úrovně hry, neustále musíte hru sledovat a neustále musíte správně reagovat, lidi se nechtějí nudit chtějí být něčím zaujatí o tom je život, jak dojde k tomu, že v této hře uděláme chybu?
Problémem je to že se na hru nesoustředíme, nejde hrát více her najednou, nejde sloužit mnoha pánům, nejde sedět na mnoha židlích, atd. Nedávno havaroval rychlík protože někdo telefonem sobecky vyrušoval strojvůdce u rychlíku, mnoho řidičů na silnicích havaruje, protože při jízdě telefonují, nebo je vyrušují veliké reklamní tabule.
Telefonujete během sexuálního styku, nebo telefon před sexuálním stykem vypínáte? Je mnoho aktivit při kterých bychom neměli být vyrušovány, zde se dostáváme k otázce kontroly, pokud zde není kontrola, tak dojde k tomu, že je řidič vyrušován telefonem nebo reklamními tabulemi, správně by měl být telefon upraven, tak že jakmile řidič nastartuje motor, tak se vypne automaticky zvonění u telefonu, a pokud se někdo pokusí volat řidiči, tak se řidiči nedovolá.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem