středa 2. března 2016

Stroj na stížnosti a připomínky

Představme si, že by na světě byl každý člověk od narození do smrti státním globálním zaměstnancem, a nebyli by zde tedy na světě už podnikatelé a obchodníci, vše by vlastnil jenom globální stát, a lidi by směli vlastnit jenom vojenské oblečení, které by jim stát dal na příděl. Nepoužívali by se peníze, ale vše by bylo na příděl, aby nikdo nemohl mít něčeho více než druhý, pokud by byli s někým problémy, tak by on skončil ve státní nemocnici, a zde by jej specialisté léčili pomocí moderní vědy a techniky.
Všechny děti po narození by se přemístili do státních výchovných organizací, a zde by je specialisté do 18 let vychovávali, a rodiče by nesměli svoje děti kontaktovat a navštěvovat. Byla by zde jednotná globální nová jednoduchá logická GVKB ideologie, a ten kdo by se pokusil propagovat; křesťanství, židovství, islám, hinduismus, naturalismus, atd. ten by skončil v nemocnici, a zde by jej specialisté vyléčili.
Všude by byli kamery a mikrofony, vše by se monitorovalo skrytě, a nikdo by nevěděl, kdy si pro něj přijdou lidi z nemocnice, a on skončí dlouhodobě v nemocnici. Vše by zde řídila jenom umělá GVKB globální inteligence, a tak by si byli lidi rovní psychicky a ekonomicky. Na stížnosti a připomínky, by zde byli státní úředníci, co by vše do hloubky prošetřili, a pokud by je někdo obtěžoval nesmysly, tak by skončil v nemocnici.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem