čtvrtek 10. března 2016

Staré chyby nahrazují nové chyby

K čemu je hodnotné semeno, ze kterého nic už nevyroste, k čemu je ekonomice špičkový programátor, který pracuje jako dělník na páse v továrně za minimální mzdu, k čemu je pracujícím lidem zaostalý národ, ve kterém lidu vládou jenom lháři a zloději, k čemu je mě zámek, ke kterému nemám klíč, atd.
Staré chyby, nahrazují nové chyby, pokud někdo poukáže odvážně na chyby v konzumním Matrixu, tak se z něj většinou stává ekonomický mučedník, který zemře ubohou mučednickou smrtí, v konzumním Matrixu se smí poukazovat jenom na chyby, které dělají dělníci na pásu v továrně, a nesmí se poukazovat na chyby, které dělají ti, co zde mají; ochranku, imunitu, popularitu, výhody, jistoty, moc, bohatství, tiskové mluvčí, atd.
Co je dovoleno bohatým, to je zakázáno chudým, tak to zde funguje už po mnoho tisíciletí, spravedlnost je zde jenom v tom, že musíme všichni jistě stářím, nebo na nemoci zemřít. Komu není od zkušených rady, tomu už není ani pomoci, poslední dobou se nám bohatí blbci nějak přemnožili, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, podnikání, obchodu, školství, dopravy, zdravotnictví, rodiny, spravedlnosti, psychiky, atd.
Díky svobodnému globálnímu internetu mohli vzniknout sociální virtuální systémy, a najednou se zde zjistilo to, že se tyto veřejné systémy obrazně podobají ubohým veřejným záchodům, a tak se slušní lidé, začali logicky sociálním virtuálním systémům vyhýbat!
Jsme tím jaké máme zde vztahy, pokud bude mít hodnotný člověk, jenom vztahy s nehodnotnými lidmi, tak brzo se z něj stane nehodnotný člověk. Školství se musí systémově globálně restartovat, nemá smysl investovat čas a peníze do ubožáků, co zde nemají žádnou ekonomickou hodnotu.
Z hovna nikdo bič neuplete, místo lidských ubohých učitelů, zde bude učitelem jenom GVKB robot s umělou GVKB inteligencí, který bude lidské žáky trestat pomocí elektrických GVKB obojků, ve kterých budou silné elektrické šoky, vše je o evolučním naprogramování, jak si lidi digitálně globálně naprogramujeme, takové je i budeme v nové digitální GVKB civilizaci i mít.
Odeberou se globálně děti všem rodičům a děti budou od narození do 15 let vychovávat jenom GVKB roboti ve výchovných táborech kam bude lidem přístup zakázán, pokud nějaké dítě bude mít problémy s učením, tak se z něj udělá potravinový substrát, a ten se odešle na dobírku rodičům s doporučením, aby používali antikoncepci, nebo se nechali sterilizovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují