pátek 11. března 2016

Sobectví je psychická nemoc

Zde být bohatým je zakázáno, zavedlo se globálně sledování utrácení času a peněz, vše je v reálném čase monitorováno nic nemůže uniknout kontrolnímu dohledu v globálním policejním GVKB systému. Jakmile systém zjistí že je zde někdo bohatý, tak je on okamžitě zatknut, a je mučen krutými metodami tak dlouho, dokud se nepřizná k tomu, jak se stal on bohatým, a potom je veřejně upálen jako kacíř na hranici.
Každý má možnost přeci přispět na sociální programy pokud nějakým způsobem přijde k bohatství, zdědil jsi bohatství, tak vše okamžitě rozdej na sociální programy, nebo budeš veřejně upálen na hranici. Pro nikoho na světě nebudou výjimky, základem morálky je ekonomická pokora, k životu toho stačí velmi málo, nemusíš mít svůj dům a svoje auto. Nazí se rodíme a nazí umíráme, proč bychom nemohli být všichni ekonomicky nazí po celý život, sobectví je psychická nemoc a lékem je zde svět ve kterém nikdo není bohatý.
V tomto GVKB světě se nevyrábí už luxusní zboží, ani se zde neposkytují luxusní služby, nikdo zde nevlastní svůj soukromý dům, a nikdo zde nevlastní ani osobní soukromé auto, vše je zde jenom na pronájem a vše je ve společném užívání. Dokonce i oblečení a boty zde jsou jenom na pronájem a veliké prádelny vše vyperou a opraví, v každém oblečení a každé botě je identifikační čip a pokud se bota nedá už opravit tak se nahradí za novou botu.
Všude jsou identifikační rámy, a pokud by měl člověk na sobě oblečení které není jeho, okamžitě by se poznalo to, že je on zloděj, před vstupem do identifikačního rámu se snímá čip GVKB který má každý pod kůží ve svojí hlavě. Najdete drahý fotoaparát tak jej odevzdáte, a tím se vyhnete tomu, že by vás identifikační rám, označil za zloděje.
Moc a popularita je taky bohatství, a proto bude GVKB systém postaven tak, že zde nikdo nebude globálně mocný ani populární, a každý zde bude jenom nulou, s nulovou hodnotou a tak zde místo jmen a titulů bude mít každý jenom svoje identifikační číslo a svůj čárový kód vytetovaný na čele.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem