úterý 1. března 2016

Široká je cesta co pekla a úzká je cesta do ráje

Lidi mají duševní problémy už mnoho tisíciletí, takže jde o klasický lidský běžný problém, dneska se místo duševní problémy používá moderní označení psychické nemoci, lékaři chtějí vypadat jako vědci co vše vědí a všemu rozumí, skutečnost je ale jiná! Nejčastější metoda na duševní problémy je metoda zbabělého útěku od problémů, pomocí konzumace chemických léků na deprese, nebo drogy, jde většinou o tabák a alkohol, málo je u nás v EU používána metoda filosofická a náboženská, kdy unikáme do světa pohádek a víry v boha a zázraky, nebo do světa poznání pravdy o realitě ve které existujeme. Já tento problém spatřuji jako problém slepé koleje, takovou slepou psychickou kolejí je konzumace tabáku a alkoholu nebo víra v Boha. Na internetu mnoho lidí prosí o pomoc se svými duševními problémy, ale místo pomoci se lidi setkávají spíše se škodolibostí. Je měsíc březen a tento měsíc je měsícem, ve kterém lidi v EU nejvíce trpí duševními problémy a to je poznat na statistice u sebevražd v EU.
Pokud se někdo topí potřebuje aby jej někdo zachránil a hodil mu záchranný kruh, je zde sice v EU mnoho sociálních a charitativních organizací co se snaží hodit záchranný kruh těm co se topí v problémech ale tento systém má mnoho amatérských chyb! Někde je logicky chyba? Tou chybou je hodnota člověka, staráme se jenom o to co má zde hodnotu, proč se starat o to co nemá hodnotu, nemáš hodnotu, tak se běž ubožáku utopit, nemáme na tebe čas ani náladu. Pracujete pomalu a tak dostanete výpověď, zaměstnavatel není přeci sociální organizace, on musí dosahovat velikých zisků. V minulosti bylo zavedeno to, že se děti postarali o svoje rodiče když už byli rodiče staří a nemocní, dneska se děti nepostarají o svoje rodiče, a pokud rodiče mají malý důchod, tak jsou v ekonomických problémech. Následkem psychické a ekonomické bídy musí být logicky revoluce a války, po mnoho tisíciletí jsou zde na světě všude neustále revoluce a války!
Rodiče mého otce zavraždili zlí Němci v plynové komoře, jenom proto že to byli židé, pokud by můj otec zbaběle neutekl do Anglie, tak bych se nenarodil, protože by otec skončil v plynové komoře. Moc je droga, jakmile jedinec nebo národ získá velikou moc, tak následkem je mnoho sobeckého násilí, kariérismus je jenom toužení po veliké moci, občas někomu v hlavě přeskočí, a začne střílet po lidech, a potom se specialisté nemohou dohodnout, jestli mají zavřít toho zlého člověka do psychiatrické nemocnice, nebo do vězení v případě, že jej policie nezastřelila. Pro zlé lidi máme mnoho zlých slov, kterými je rádi označujeme, je to tak snadné používat zlá slova co druhé ponižují a psychicky jim ubližují, kde se v lidech bere tolik zla? Já tento problém nazývám zahnáním psa do kouta pomocí klacku, ten kdo má zde moc má i v ruce klacek a může židy nahnat do plynových komor, nebo může vytvořit velikou nezaměstnanost a malé mzdy.
Víte kolik stojí peněz návštěva prezidenta USA v Praze? Kdo to zaplatí? Na jedné straně zde jsou mocní jedinci, co požadují sobecky od společnosti každý den miliony dolarů na to, aby měli zde svoje výhody a jistoty, a na druhé straně je hladový člověk v EU, který nemá na to si koupit vodu a chleba, a nemá možnost se vyspat v teple. Problémem je to že politici jsou jenom herci co chtějí být populární, aby měli zde výhody a jistoty, nemůžete chtít od politiků, aby dělali nějaká nepopulární rozhodnutí, protože to by je příště lidi už nezvolili. Jenže ten kdo není slepý a vede ty co jsou slepí, musí dělat i nepopulární rozhodnutí, a vést ty slepé po nebezpečných nových cestách, kde mnoho slepých lidí spadne do propasti, široká je cesta co pekla a úzká je cesta do ráje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem