pondělí 28. března 2016

Proč v EU nerostou všude banány?

Jsou vysoké školy v EU továrnou na parazity? Podívejme se na to, kdo zde nejvíce v EU parazituje statisticky, a zjistíme že nejvíce zde parazitují na pracujících lidech ti, co zde mají v EU vysoké školy, bez vysoké školy zde je člověk v EU jenom hostitelem na kterém hodují jako paraziti vysokoškoláci.
V minulosti zde místo vysokoškoláků byli zase v EU bohaté a mocné rodiny, které vládli krutě pomocí násilí svému okolí, později došlo ke vzniku feudalismu, a potom feudalismus díky kapitalismu zaniknul, a místo šlechtického titulu, zde byl najednou vysokoškolský titul.
Jak vlastně dochází k tomu, že je někdo velmi inteligentní, a tak vystuduje v EU vysokou školu, inteligence je síla myšlení, tak jako má někdo silné tělo, díky práci nebo sportu, tak má i někdo silné myšlení, díky duševní práci, nebo díky duševnímu sportu. To co se dlouhodobě zatěžuje, to se tím i posiluje, logicky to co se nezatěžuje, to je slabé fyzicky a psychicky.
Všimněme si toho, že tam kde rostou banány, tam je málo lidí s vysokoškolským vzděláním, tam kde díky zimě banány už nerostou, tam je hodně lidí s vysokoškolským vzděláním, proč se namáhat s myšlením, když je zde dostatek banánů, a není zde ani zima, díky které bychom se museli ohřívat několik měsíců u ohně.
Dneska lidi z míst kde rostou banány, utíkají do míst kde banány nerostou, protože se chtějí mít ekonomicky lépe, ale lépe se v místech kde nerostou banány, mají jenom ti, co mají vysokoškolské vzdělání, a tak logicky je zde snaha, zabránit lidem bez vysokoškolského vzdělání, z banánových republik, aby se stěhovali po milionech tam, kde už nejsou banánové republiky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují