úterý 15. března 2016

Proč už vztahy mezi lidmi nefungují?

Nemocná společnost se nemůže evolučně zlepšovat, vysvětlení je jednoduché, pro evoluční zlepšování je potřebné investování do budoucnosti, a to co je nemocné to nemá zdroje na investování do zlepšování. Podívejme se na mučedníky co se pokusili o evoluční změny, ale nemocná společnost je za to mučila a potom zabila.
Statistiky jsou dneska díky internetu každému snadno zdarma dostupné, a ze statistik lze poznat, které společnosti, jsou systémově nemocné. Z díla je spatřen tvůrce, a jaké je dílo našeho národa z globálního pohledu, ve světě nás nikdo nezná, jsme jenom bezvýznamným národem s nulovou hodnotou, a velikou systémovou zaostalostí, protože jsme už velmi dlouho systémově nemocní.
Lékař nemůže uzdravit toho kdo si myslí že je zdravý, teprve války odhalují v nahotě nemocnou společnost, ve které nemá voják ve válce pro nepřítele žádnou hodnotu, a tak je cizí voják zabíjen snadno a rychle pomocí bomb a raket.
Vztahy mezi lidmi nefungují protože jsou lidi nemocní a tak jsou i uzavření, bez spolupráce ale zde nemůže být zdravá společnost, všude je mediálně hlásáno, že se ty musíš změnit, a potom se změní konzumní společnost, to je ale svatá mediální dezinformace!
Změnit se musí nejdříve zákony a regulace, tak aby se dovolilo lidem to, že se budou moci beztrestně zabíjet, a nikdo je za to nepotrestá, pokud vám vadí nějaký politik, nebo nějaký podnikatel, tak jej zabijte, v tom je cesta ke zdravé společnosti, sobecká elita musí mít strach o svůj život, a svoje výhody a vlastnictví, jenom tak bude elita s lidmi konečně jednat slušně a normálně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem