středa 30. března 2016

Proč už není potřeba v EU administrátorů?

Uživatel blogu, byl smazán GVKB administrátorem, a hodnotný obsah jeho blogu, již není na internetu k dispozici. Tato slepice snášela málo vajíček, a tak byla v klecovém odchovu nahrazena novou slepicí, co bude snášet hodně vajíček, o tom je profesionální vztah, mezi administrátorem a uživatelem blogu. Za vším byli a budou jenom peníze z reklamy, které administrátorům nesmrdí, vyždímat a potom eliminovat, to je konzumní ekonomika.
Administrátor přijede ráno do zaměstnání svým drahým novým autem, a jeho karta jej nechce pustit do podniku, ptá se vrátného, jak je to možné, že jeho karta nefunguje, a vrátný se podívá do počítače, a říká administrátorovi, už zde nejste zaměstnancem, protože místo vás je zde GVKB umělá inteligence, a tak došlo k tomu, že všichni administrátoři, dostali u této firmy výpovědi, zde je krabice s vašimi osobními věcmi, z vašeho pracoviště.
Administrátor vyndá z automatu teplé kafe v kelímku, a jde si sednout do čekárny, kouká, že v čekárně sedí už několik administrátorů, co pijí kafe a mají zapnutý tablet, na kterém pracují, nebo telefonují, ostatní administrátoři se na něj podívali, a byl to takový nepříjemný pohled, který říkal, každý je dneska už snadno nahraditelný. Najednou k němu přichází cizí žena, a podává mu ruku, já jsem psychoterapeut, a mám zde pomoci lidem, co jsou na tom zde zle.
Tak mě sežeňte práci administrátora, za stejný plat v tomto městě? To bych ráda udělala, ale díky umělé GVKB inteligenci, už není potřeba administrátorů v celé EU. To mě taky už došlo, nejsem naivní idiot, ale mám veliké půjčky, nemohu být dlouho bez dobře zaplaceného zaměstnání. Podívejte se na internet v tomto tabletu, právě byl zapálen pracovní úřad, ve vašem městě nespokojenými lidmi, takže v tom nejdete sám. Nemáte aspoň nějaký silný prášek na uklidnění? Za chvíli pojedete domů autem, a nebylo by dobré být pod vlivem silných prášků.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem